Tvorų gamyba

Jeigu važiavote per naujų namų kvartalą, turėjote pastebėti, jog skardinės tvoros yra dažnas naujakurių pasirinkimas. Dėl savo kokybės, tvirtumo, lengvos priežiūros ir ilgaamžiškumo, jos sparčiai populiarėja Lietuvoje. Negana to, visas šias savybes turinti tvora atrodo elegantiškai, moderniai ir prabangiai.

Rombo tvora

Tai viena iš populiariausių skardinių tvorų tipų. Dėl savo lankstymo formos “rombo” tvoros profiliai yra tvirtesni už kitus tvoralenčių tipus. Taip pat, ji puikiai tiks žmonėms, vertinantiems privatumą, nes jos pralaidumas yra itin mažas.

Žaliuzi tvora

Žaliuzi tvora iš išorės yra praktiškai nepermatoma. Iš išorinės nepraleidžia šviesos, o iš vidinės pusės viską matai. Kaip namuose.

Eglutė

Dėl savo profilio tipo, kuris yra nuožulnus ir simetriškas, tvoralentė atrodo kaip eglutė. Iš abiejų pusių vaizdas yra toks pat, todėl tai yra puikus sprendimas tvorą įrenginėjant tarp kaimynų.

Vertikalios tvoralentės

Vertikaliai sumontuotos tvoralentės primena tradicišką klasikinę tvorą ir sumontavus iš abiejų abiejų pusių gali tapti nepermatoma.

3D segmentinė

Tai pats paprasčiausias būdas aptverti teritoriją neprarandant tvoros apsauginės funkcijos ir estetiškumo. Suvirintos segmentinės tvoros statomos ant iš anksto pastatytų metalinių atramų, naudojant sutvirtinimo detales. Tvirtinimo elementai leidžia reguliuoti tvoros sekcijas, nejudinant atramų.

Skardos lankstiniai ir tvirtinimo elementai

Be visų tvoralenčių tipų mes taip pat patys gaminame įvairius skardos lankstinius, tokius kaip pavyzdžiui: kraigas, palangė, laštakis, vėjalentė. Prekiaujame ir tvirtinimo elementais.

Kodėl verta rinktis skardinę tvorą pas mus?

Turime daug metų patirties! Aptvėrėme daugiau nei 500 sklypų. Esame vieši, komunikabilūs ir atviri, kviečiame sekti mus socialiniuose tinkluose. Jeigu jau sekate, tikriausiai žinote, jog kiekvieną tvoros detalę gaminame patys, Vilniuje ir Ignalinoje. Lankstome su automatinėmis Švediškos kilmės staklėmis, taip išlaikydami beprecedentį tikslumą ir greitį ir, žinoma, kokybę.

Skardinės tvoros privalumai

Kai kurie mūsų klientai renkasi skardinę tvorą susimontuoti patys. Tai tik patvirtina faktą, jog pats procesas nėra itin sudėtingas. Žinoma, nepatyręs ir reikiamų instrumentų neturintis žmogus užtruks kur kas ilgiau, nei tuo užsiimantis meistras. Rekomenduojame šiuos darbus patikėti savo srities profesionalams, taip sutaupysite ne mažai laiko bei išvengsite galimų nesklandumų ateityje.

Tvora nereikalauja daug dėmesio, o jos priežiūra yra ganetinai paprasta – užtenka vandens ir paprasto buitinio valiklio. Skardinė tvora puikiai tinka žmonėms, taupantiems savo laiką ir priežiūros darbams norintiems skirti minimaliai dėmesio.

Skardinės tvoros niekada nereikės perdažyti, nebent nusibostų esama spalva. Jos nepuola rūdys. Ji tvirta ir ilgaamžė. Esant mechaniniam pažeidimui, pavyzdžiui kažkas įvažiavo į tvorą su mašina, galimas atskirų detalių keitimas naujomis.

Skardinės tvoros turi didelę spalvų įvairovę. Lankstinių gamyboje naudojame RAL spalvinę paletę, kurią rasite čia.

Moderni, elegantiška, minimalistinė, nesenstanti. Ši tvora papuoš jūsų namus. Mūsų atliktus darbus kviečiame peržiūrėti socialiniuose tinkluose “Facebook” ir “Intstagram”. Tai leis Jums greičiau ir užtikrinčiau priimti sprendimą.

Skardinės tvoros kaina

Lyginant su kitais tvorų tipais, skardinė tvoros kaina yra laikoma vidutine. Ji nėra pati brangiausia, bet taip pat nėra ir pati pigiausia. Atsižvelgus į visus šios tvoros privalumus, galime drąsiai teigti, kad būtent ji yra optimaliausias ir vienas geriausių sprendimų apjuosiant savo kiemą tvora. Jeigu norite gauti asmeninį pasiūlymą – užpildykite tvoros kainos formą ir mes su Jumis susisieksime.

Adresas

Kuršių g. 2, PC Burbiškės, Vilnius
(centrinis angaras, 5 skyrius)

Darbo laikas

PIRM. – PENK. nuo 8 iki 17 val.

Susisiekite

+370 671 26061